AR/VR

Jen 4 % mladých lidí NEMÁ zájem o virtuální realitu. Udělejme ze zbytku vaše zákazníky.

Vývoj aplikací a softwarových řešení pro virtuální a rozšířenou realitu | AR VR

Virtuální realitou to začíná

Nebylo by úžasné, nakouknout do hotelu, kam se plánujete vydat až za pár měsíců? Prohlédnout si virtuálně byt nebo dům předtím, než se odhodláte na prohlídku? Příkladů použití jsou stovky a už teď se objevují na každém rohu. Nezaspěte dobu a zvažte skok vpřed už teď.

Umíme pro vás vytvořit nádherné vizualizace fiktivních nebo reálných prostředí, například pomocí populární technologie Unity. Stačí trocha úsilí a můžete nabídnout zážitek, na který zákazník dlouho nezapomene.

Druhou kategorií je AR

Tedy augmented reality. Tam není potřeba vytvářet zcela nový svět, ale stačí nám obohatit okolní prostředí o digitální informace. Máme v portfoliu mobilní aplikaci pro turisty, kde AR nahrazuje klasického živého průvodce.

Pojďme si říct více

Our killer skillset

Kdy se VR může hodit

Před touto technologií je ještě dlouhá cesta, ale první příklady použití VR v businessu jsou již na světě. Pomůžeme vám být o krok napřed už nyní.

01

Školení ve specifických prostředích

02

Revoluční technologie pro vzdělávání

03

Produktové katalogy v reálném prostředí

04

Inovace prodeje turistických služeb

05

Inovace prodeje nemovitostí, kanceláří

06

Vizualizace dat

07

Efektivnější prototyping a design

Nezávazná konzultace
k vašemu projektu.
Rezervace termínu

Existují 3 věci, díky kterým nás klienti doporučují nejčastěji

Rychlost & flexibilita

Vyrostli jsme na startupech, které se mění takřka každý den a vyžadují maximální rychlost a flexibilitu. Na 91% e-mailů odpovíme do 40 minut.

Kvalita

To nejlepší řešení je u nás standard. Potvrzují to 5hvězdičková hodnocení na největším srovnávači vývojářských agentur Clutch.co a krásně napsaná osobní doporučení.

Orientace na business

Z průzkumu u našich klientů vyplynulo, že si z 95% nejvíce cení naší orientace na business. Šetříme čas, vyděláváme peníze a řešíme problémy.

Naše hodnoty
01

Spolehlivost

Co slíbíme, to do posledního pixelu splníme. Náš tým proaktivně směřuje celý projekt k úspěchu a obzvlášť plnění termínů bereme smrtelně vážně.

02

Lidský přístup

Nenudíme nikoho technickými výrazy, chceme se bavit lidsky. Rozumíme businessu, a abychom neztráceli čas, pravdu servírujeme na rovinu.

03

Inovace

Kdo neinovuje, zaniká. Víme to, nechceme umírat, tak neustále inovujeme, experimentujeme a zdokonalujeme se.

04

Spolupráce

Skvělou vývojářskou agenturou jsme jen díky dlouhodobé spolupráci s klienty. Předvídáme jejich potřeby, šetříme čas a oni se k nám v 93% opakovaně vrací.

napsali o nás

Plánujete vývoj aplikace?

Kontaktujte nás

Jaké další produkty umíme nabídnout?

Poptávka odeslána

Děkujeme za odeslání.
Brzy Vás budeme kontaktovat.

Zpět na homepage