Skip to main content

Vývoj webových aplikací na míru


Databáze, Frontendy, Backendy a API na míru
Firemní a klientské systémy
Platformy sdílené ekonomiky
Interní systémy (ERP, CRM, BI)
Webové aplikace na míru
Digitalizujeme napříč odvětvími
Integrace AI
Strategický marketing
Krypto projekty
Vybrali jsme si Pixelmate pro tvorbu naší aplikace Bikeflip. Dodali super produkt, který již od spuštění šlape jako hodinky.
Andrea Maranelli
Andrea Maranelli
Co-Founder & CEO, Bikeflip
Na naší spolupráci bylo nejlepší to, že jsme šli společně za stejným cílem. Chtěli jsme udělat nejlepší aplikaci na trhu v našem typu businessu
Miroslav Semera
Miroslav Semera
Šéf designu Zonky
Mladá a odvážná společnost se skvělými projektovými mechanismy a znalostmi technologií, ať už jde o vývoj webových nebo mobilních aplikací.
Michal Trník
Michal Trník
Patria Indigo

S čím vám můžeme pomoct?

  • Vyvíjíme webové aplikace na míru
  • Vytváříme profesionální weby
  • Vyvíjíme software na míru
  • Pomáháme budovat startupy
  • Digitalizujeme firmy
  • Děláme design i grafiku
  • Konzultujeme IT projekty
  • Tvoříme business strategie

Pixelmate bloguje

Další články

Mrkněte se na náš Instagram

Sledujte nás

Nejčastější otázky

Nejsme "jen" vývojáři

Když vyvíjíme webovou aplikaci, přemýšlíme nad jejím reálným používáním na trhu, navrhujeme vlastní řešení, vžíváme se do role majitele projektu. Nejsme slepí technologičtí geeci.

Láska ke startupům

Sami se považujeme za startup. Přesto nám rukama prošlo několik desítek startupů. Naučili jsme se od nich principy, které vedou k úspěchu, poučili jsme se z mnohých chyb.

Žádné poloviční řešení

Ať už vyvíjíme mobilní nebo webovou aplikaci na míru, děláme to pořádně. Nejsme firma, která si najímá programátory z druhého konce planety a nepoužíváme nikdy zastaralé technologie.

Vývoj webových aplikací krok za krokem

Naše specializace

Specializujeme se na vývoj webových aplikací na míru, tvorbu backendů, API, interních systémů i samostatných aplikací. Rozumíme, že je každá aplikace jedinečná a vyžaduje individuální přístup. Proto nabízíme vývoj webových aplikací na zakázku, které jsou vytvořeny přesně podle vašich požadavků a cílů vašeho podnikání. Vývoj na míru je vhodný pro všechny, kdo to myslí se svým projektem, startupem nebo digitalizací, vážně. Často se naše aplikace napojují na již existující systémy, nebo propojujeme webové aplikace s mobilními.

Naše specializace

Jak k vývoji přistupujeme

S naším týmem zkušených profesionálů jsme schopni se postarat o celý proces vývoje mobilní aplikace na míru. A to od konceptu až po konečné zprovoznění a dlouhodobou údržbu. Začínáme návrhem funkcionalit, business modelu a fázování. Následně navrhujeme, designujeme a vyvíjíme aplikaci, která je navržena na míru danému trhu nebo vašim potřebám.

Vývoj krok za krokem
Jak k vývoji přistupujeme

Máte vlastní nápad na webovou aplikaci?

Chcete ho přetvořit do reality? Potřebujete aplikaci, která pomůže vaší firmě stát se efektivnější nebo vstoupit na nový trh? Nezáleží na tom, jestli potřebujete jednoduchou aplikaci pro malou firmu nebo složitou platformu pro velkou korporaci - v Pixelmate máme zkušenosti a dovednosti potřebné k tomu, abychom vám poskytli vývoj mobilní aplikace na míru, která vás dostane tam, kam chcete.

Máte vlastní nápad na webovou aplikaci?
Pixelmate s.r.o.

Plánujete vývoj aplikace?

Kontaktujte nás