Stručně a jasně

Appky, weby a
rock'n'roll

Jsme tým 30+ zkušených developerů, designéru a expertů v oboru s nadšením pro moderní technologie. Přečtěte si o nás více informací.

header-bg-image

Bez hodnot
nemáme nic

Spolehlivost about-us-line-1

Abychom mohli klidně spát, musíme mít vše v pořádku. Zkrátka je na nás spoleh. Co tím přesně myslíme? Pravidelnou komunikaci, dostupnost, férovost, dochvilnost. Co slíbíme, splníme, tečka.

Inovace about-us-line-2

Kdo neinovuje, zaniká. Víme to, nechceme umírat, tak neustále inovujeme, experimentujeme a zdokonalujeme se.

Spolupráce about-us-line-3

Máme moc rádi dlouhodobé spolupráce. Baví nás vidět, jak projekt roste pod rukama a z neznámého se stává známé. Ke všemu, co pro Vás děláme, přistupujeme tak, jako bychom to dělali sami pro sebe.

Lidský přístup about-us-line-4

Obklopujeme se lidmi, kteří nás inspirují a se kterými rosteme. Věříme, že pokud budeme společně mířit na Měsíc, skončíme minimálně ve hvězdách.

S kým tvoříme

Důvěřují nám velké značky

Mrkejte, která velká jména v nás vkládají důvěru...

#Pixelmate

Přepište dějiny

Jak šel čas

about-us-swipe-icon
Šoupněte doprava
A pak najednou přišel zlom, klienti nám začali důvěřovat a my přestali stíhat. Tak se náš tým nadšenců rozrostl o 8 programátorů a 2 designéry.
Stěhujeme se do nových kanceláří na Praze 4 a rosteme jako z vody. Ještě tento rok přivítáme 30. člena do týmu.
Možná míříme na Měsíc, kdo ví? Možná tam poletíme společně? Kontaktujte nás...
Rok COVIDU, obav a strachu z neznámého. Nakonec jsme z krize vyšli maximálně dobře a posílení.
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
Kontaktujte nás
Začátky nebyly vůbec jednoduché. Trvalo nám několik dlouhých měsíců, než se nám podařilo přemluvit prvního klienta ke spolupráci. Naštěstí na to všichni včetně klienta vzpomínáme v dobrém a i ta první appka pořád dobře funguje.
První velcí klienti! Děkujeme Deloitte, České televizi nebo třeba Cemixu za důvěru, která nás moc těší a už už máme chuť na další velké projekty.
Rok velké expanze. Čím dál více nás hledají zahraniční klienti, tak jim jdeme naproti. Brzy otevřeme první pobočku v Německu.
Máme nové zvučné klienty, pomáháme modernizovat aplikaci Zonky, dokončujeme fintech appku Indigo.
Čím dál víc nás baví fintech a úspěšně pomáháme startupům i v zahraničí
Členů teamu

30+

Let zkušeností

8+

Spokojených klientů

280+

S kým tvoříme

Jak o nás mluví naši klienti?

“Jestli hledáte parťáka pro svůj projekt, který chcete odbavit bez zbytečné byrokracie, tak bych Pixelmate rozhodně doporučil.”

Miroslav Semera
Zonky

S Pixelmate spolupracujeme již delší dobu na vývoji mobilních aplikací pro motoristické závody ve 14 zemích po celém světě. Jsme moc rádi, že jsme našli kvalitního a hlavně spolehlivého partnera, se kterým můžeme počítat do budoucna. Děkujeme.

John Vanderpool
Pole Position Travel

Tým Pixelmate je vysoce profesionální a byl s námi v neustálém kontaktu během celého procesu vývoje. Zároveň byli velmi trpěliví vzhledem k našim požadavkům a změnám během celého projektu. Vždy nám pomohli při hledání správných řešení pro náš projekt. Díky kvalitnímu zákaznickému servisu je naše celková zkušenost s Pixelmate velmi dobrá. Bylo nám potěšením s vámi pracovat a určitě vás budeme opět poptávat.

Veronika Larsen
Zakladatelka a generální ředitelka, Smart Touch Entertainment s.r.o

Je to opravdu skvělý pocit, když vidím, jak se můj sen stává skutečností díky úžasným lidem z Pixelmate.

Martin Svátek
CEO, Dobrey

Vynikající servis a spolupráce, ochota a vstřícnost. Nadále spolu spolupracujeme při vývoji aplikace GoBikers. Musím také vyzdvihnout grafickou práci studia. Děkuji Vám a těším se i nadále na spolupráci s Vámi. Vřele Vás komukoliv doporučím.

David Javornický
GoBikers

Hledali jsme firmu pro vývoj vnitrofiremní aplikace, tato firma dala nejlepší nabídku z 11ti oslovených. Během 7 týdnů byla aplikace hotová, doladěná, plně funkční, vše proběhlo v naprostém pořádku, děkujeme.

Zdeněk Kukula
O.S.E. Security Consulting, s.r.o.

Vaše firma měla na starosti grafický návrh včetně specifikace UX rozhraní pro nové webové stránky muzea. Spolupráce byla profesionální a efektivní, všechny závazky byly v řádném termínu beze zbytku dodrženy. Webové stránky se neustále rozvíjejí a upravují, jsme proto rádi, že máme Vaši podporu i po jejich spuštění. Je pro nás důležité, že máme spolehlivé partnery, jako jste Vy.

Ing. Martin Souček Ph. D.
Projektant informačních systémů NM, Národní Muzeum

Milý týme Pixelmate, jsme přesvědčeni, že Tvoje činnost na tvorbě a správě webu hraje významnou roli v rámci celého projektu a ulehčila tak start podnikání už spoustě lidem. Navíc nové kreativní návrhy, které přicházejí z Tvojí strany, vedou k dalšímu a neustálému rozvoji tohoto skvělého webu. Naši klienti tak mohou pracovat s webem ještě rychleji, snadněji a využívat více služeb, jak doposud. Velký dík a těšíme se na další spolupráci.

Petr Mála
ZalozFirmuOnline.cz

Už na prvních jednáních jsme našli společnou řeč a ta nám trvala až do konce. Vaše “zapálení” do práce a rychlost byla pro nás velkým překvapením, a byť byly naše termíny skoro nereálné, vše se podařilo ve špičkové kvalitě a to dokonce včetně nových reklamních předmětů (brožury, návrh designu stánku, apod.). Chtěl bych Vám a celému týmu tedy tímto moc poděkovat za vaší profesionální práci a těším se na další projekty s vámi.

Lukáš Chalupa
Purchasing Manager, projekt Accur8Vision pro společnost TACTICAWARE, s.r.o.

Spolupráce s vámi byla nejen opravdu velmi rychlá, efektivní a naprosto profesionální, ale i skutečně příjemná. Oceňujeme také váš styl, s jakým jste zvládli na jednu stranu vyhovět našim představám a na druhou stranu odolat našim vrtochům. Na základě této spolupráce mám vyloženě chuť na další společný projekt, který podpoří naše podnikání. Služby týmu Pixelmate velmi rádi doporučíme, vzhledem k vašemu dalšímu, již rozjížděnému projektu s naší partnerskou organizací, o tom není pochyb.

Jan Marek
Jednatel společnosti, Česká cesta, s.r.o.

Ozvěte se nám

Pojďme se sejít
nad šálkem dobré kávy

Adresa
Pixelmate, s.r.o.

Na Lysinách 443/57
147 00, Praha 4

Jak se k nám dostanete?
Zobrazit možnosti

Autem

Výjezdem z Barrandovského mostu na Braník

Letadlem

Souřadnice 50.0230122N, 14.4156611E

Pěšky

2887 kroků z OC Novodvorská

Autobusem

Zastávka Na Lysinách, bus 106 nebo 121

Poptávka odeslána

Děkujeme za odeslání.
Brzy Vás budeme kontaktovat.

Zpět na homepage