Skip to main content

Jsme vývojářské studio Pixelmate


30+
Zkušených
členů týmu
300+
Spokojených
klientů
10
Let vyvíjíme
aplikace

Slovo zakladatele

Pixelmate jsme zakládali v roce 2013 s tím, že vytvoříme místo, kde budeme spolupracovat se šikovnými a nadanými lidmi, kteří se neštítí tvrdé a náročné práce. Věděli jsme totiž, že postavit úspěšný digitální produkt nebo startup není jen tak. Vyžaduje to extrémní nasazení, velkou spoustu těžko naučitelného know-how a hlavně dobře zkoordinovaný tým profíků, kteří dokážou táhnout za jeden provaz. Dnes vidíme, že se nám přesně tohle povedlo. Rodinná firma s úzkou specializací na vývoj software pro startupy a zajímavé inovativní projekty. Velcí i malí klienti, mnozí z nich s námi jsou prakticky od začátku, stejně tak jako kolegové ve firmě. Moc si toho vážíme a děkujeme všem klientům i zaměstnancům za důvěru a perfektně odvedenou náročnou práci.

Matyáš Mandík
Spoluzakladatel Pixelmate
01

Spolehlivost

Abychom mohli klidně spát, musíme mít vše v pořádku. Zkrátka je na nás spoleh. Co tím přesně myslíme? Pravidelnou komunikaci, dostupnost, férovost, dochvilnost. Co slíbíme, splníme, tečka.

02

Profesionalita

Když něco děláme, děláme to pořádně. Proto neprodáváme hotové šablony, nepronajímáme programátory a když nám něco nedává smysl, tak to řekneme nahlas.

03

Spolupráce

Máme moc rádi dlouhodobé spolupráce. Baví nás vidět, jak projekt roste pod rukama a z neznámého se stává známé. Ke všemu, co pro Vás děláme, přistupujeme tak, jako bychom to dělali sami pro sebe.

04

Lidský přístup

Obklopujeme se lidmi, kteří nás inspirují a se kterými rosteme. Věříme, že pokud budeme společně mířit na Měsíc, skončíme minimálně ve hvězdách.

Jak šel čas
2000

Začátky nebyly vůbec jednoduché.

Trvalo nám několik dlouhých měsíců, než se nám podařilo přemluvit prvního klienta ke spolupráci. Naštěstí na to všichni včetně klienta vzpomínáme v dobrém a i ta první appka pořád dobře funguje.

Pak najednou přišel zlom

Klienti nám začali důvěřovat a my přestali stíhat. Tak se náš tým nadšenců rozrostl o 6 programátorů a 2 designéry.

První velcí klienti!

Děkujeme Deloitte, České televizi nebo třeba Cemixu za důvěru, která nás moc těší a už už máme chuť na další velké projekty.

Zase do většího a s nádherným výhledem do lesa.

Stěhujeme se do nových kanceláří na Praze 4 a rosteme jako z vody. Ještě tento rok přivítáme 30. člena do týmu.

I přes COVID a prázdné kancly získáváme nové zvučné klienty

Pomáháme modernizovat aplikaci Zonky a dokončujeme fintech appku Indigo. Do toho svět zaskočila pandemie. Nakonec jsme z krize vyšli maximálně dobře a silnější než kdy dřív.

Čím dál víc nás baví fintech a úspěšně pomáháme startupům i v zahraničí.

Rok 2022 u nás byl ve znamení expanze do zahraničí. Tentokrát ne naší, ale našeho skvělého klienta.

Ochutnávka z blogu

Další články
Pixelmate s.r.o.

Plánujete vývoj aplikace?

Kontaktujte nás