Jak pracujeme

Mrkněte na naše nejnovější reference

ceska televize Samsung bosch homecredit cemix

Česká televize Sežeňte ovečky

S aplikací Sežeňte ovečky si můžete ukládat získaná hesla rovnou během výletu. Za odeslaná hesla získáte s aplikací kromě karet s nalezenými ovečkami i virtuální samolepky k vyzdobení svých fotek.

"Společnost Pixelmate jsme vybrali pro realizaci jednoho z našich projektů pro děti na základě výběrového řízení a byli jsme velmi mile překvapeni po všech stránkách: profesionalita, rychlost, kvalita práce, preciznost a v neposlední řadě vstřícná a spolehlivá komunikace společnosti Pixelmate, udělala z vývoje aplikace příjemný zážitek. Těšíme se na případnou další spolupráci."

Štěpánka Sunková
Kreativní producentka, Centrum dramaturgie nových médií, ČT

ČT Agent v kapse

S touto aplikací máš v kapse poradnu, užitečné kontakty i praktické nástroje pro chvíle, kdy začíná jít do tuhého.

Vaše firma měla na starosti grafický návrh včetně specifikace UX rozhraní pro nové webové stránky muzea. Spolupráce byla profesionální a efektivní, všechny závazky byly v řádném termínu beze zbytku dodrženy. Webové stránky se neustále rozvíjejí a upravují, jsme proto rádi, že máme Vaši podporu i po jejich spuštění. Je pro nás důležité, že máme spolehlivé partnery, jako jste Vy.

Ing. Martin Souček Ph. D.
Projektant informačních systémů NM, Národní Muzeum

Fitrecepty

Aplikace, která získala stovky skvělých hodnocení, stáhlo si ji během jednoho týdne 20.000 lidí a nyní ji využívají statisíce uživatelů nejen v ČR. O aplikaci napsala MF Dnes, iDnes a další. Aplikace Fitrecepty má přibližně 500.000 uživatelů, řadí se tak k nejúspěšnějším v ČR. Podobně úspěšná je i aplikace Na kole i pěšky. Všechny aplikace jsou ke stažení i pro iOS.

Detail reference

Tým Pixelmate je vysoce profesionální a byl s námi v neustálém kontaktu během celého procesu vývoje. Zároveň byli velmi trpěliví vzhledem k našim požadavkům a změnám během celého projektu. Vždy nám pomohli při hledání správných řešení pro náš projekt. Díky kvalitnímu zákaznickému servisu je naše celková zkušenost s Pixelmate velmi dobrá. Bylo nám potěšením s vámi pracovat a určitě vás budeme opět poptávat.

Veronika Larsen
Zakladatelka a generální ředitelka, Smart Touch Entertainment s.r.o

Založ firmu online

Zakládáte novou společnost? Pak určitě znáte projekt Zalozfirmuonline.cz. Založení nové firmy nebylo nikdy tak snadné. Stačí vymyslet název, ověřit ho online, vyplnit požadované údaje a je to. Za bezkonkurenční peníze můžete mít nové s.r.o. doslova za pár kliknutí.

Milý týme Pixelmate, jsme přesvědčeni, že Tvoje činnost na tvorbě a správě webu hraje významnou roli v rámci celého projektu a ulehčila tak start podnikání už spoustě lidem. Navíc nové kreativní návrhy, které přicházejí z Tvojí strany, vedou k dalšímu a neustálému rozvoji tohoto skvělého webu. Naši klienti tak mohou pracovat s webem ještě rychleji, snadněji a využívat více služeb, jak doposud. Velký dík a těšíme se na další spolupráci.

Petr Mála
ZalozFirmuOnline.cz

Cognito Baby

Aplikace Cognito Baby je skvělým pomocníkem pro předškolní děti. Je přeložena do více než 27 jazyků a je určena dětem do 5ti let.

S Pixelmate spolupracujeme již delší dobu na vývoji mobilních aplikací pro motoristické závody ve 14 zemích po celém světě. Jsme moc rádi, že jsme našli kvalitního a hlavně spolehlivého partnera, se kterým můžeme počítat do budoucna. Děkujeme.

John Vanderpool
Pole Position Travel

Easy TV

Sledujte televizi online s EasyTV. Další aplikace z dílny Pixelmate, která má desítky tisíc uživatelů a sklízí úspěchy. Užívejte si živé vysílání, archiv televizních pořadů za uplynulých 7 dnů a mnoho dalšího.

Detail reference

Spolupráce s vámi byla nejen opravdu velmi rychlá, efektivní a naprosto profesionální, ale i skutečně příjemná. Oceňujeme také váš styl, s jakým jste zvládli na jednu stranu vyhovět našim představám a na druhou stranu odolat našim vrtochům. Na základě této spolupráce mám vyloženě chuť na další společný projekt, který podpoří naše podnikání. Služby týmu Pixelmate velmi rádi doporučíme, vzhledem k vašemu dalšímu, již rozjížděnému projektu s naší partnerskou organizací, o tom není pochyb.

Jan Marek
Jednatel společnosti, Česká cesta, s.r.o.

Ferratum

Ferratum Bank si nás zvolila jako partnera pro návrh a vývoj P2P platformy. Umožňuje půjčování peněz mezi obyčejnými lidmi bez bank a úvěrových společností, s velmi nízkým úrokem. Dohled nad splácením dlužníků nebo nízkou sazbou úroku zajišťuje nezávislý prostředník.

Detail reference

Vynikající servis a spolupráce, ochota a vstřícnost. Nadále spolu spolupracujeme při vývoji aplikace GoBikers. Musím také vyzdvihnout grafickou práci studia. Děkuji Vám a těším se i nadále na spolupráci s Vámi. Vřele Vás komukoliv doporučím.

David Javornický
GoBikers

Motomate

Aplikace MotoMate je určená pro všechny, které baví motosport a chtějí dostávat pravidelné aktuální informace. Appka slaví úspěchy a je hodnocena 4,9* na GooglePlay.

Detail reference

Je to opravdu skvělý pocit, když vidím, jak se můj sen stává skutečností díky úžasným lidem z Pixelmate.

Martin Svátek
CEO, Dobrey

SuitsUp

Cílem projektu SuitsUp bylo usnadnit lidem proces půjčování obleků. V dnešní době, kdy se čím dál více věcí pronajímá, je SuitsUp dalším logickým krokem, který má ulehčit pánům shánění kvalitního obleku.

Detail reference

Hledali jsme firmu pro vývoj vnitrofiremní aplikace, tato firma dala nejlepší nabídku z 11ti oslovených. Během 7 týdnů byla aplikace hotová, doladěná, plně funkční, vše proběhlo v naprostém pořádku, děkujeme.

Zdeněk Kukula
O.S.E. Security Consulting, s.r.o.

Žižlavský

Naším úkolem bylo vytvořit přehledné webové stránky, které budou dobrou vizitkou tradiční advokátní kanceláře Žižlavský.

Detail reference

Klobouk dolů před vaším výkonem! Profesionalitu považujeme za samozřejmost, ale vy jdete mnohem dál… Nejvíc ze všeho si ceníme toho, že jsme naladěni na stejnou vlnu. Každý den si utvrzujeme, jak šťastnou ruku jsme při výběru developera měli. Odvádíte perfektní práci!

Petr Hlávka
Jednatel společnosti, BEFIT4US LTD

Ozvěte se nám

Pojďme se sejít
nad šálkem dobré kávy

Poptávka odeslána

Děkujeme za odeslání.
Brzy Vás budeme kontaktovat.

Zpět na homepage