Skip to main content

Vytvořili jsme iOS a Android mobilní aplikace pro TV Prima

Top app v ČRMobilní Aplikace

O aplikaci

iPrima nabízí archiv TV Prima se seriály jako Slunečná, Modrý kód, Prostřeno!, TEMNÝ KRAJ, Krejzovi, Ano, šéfe!, filmy pro děti i rodiče, komedie, romantiku i napínáky, nebo také živé vysílání televizních kanálů produkce Prima.

Využít můžete funkci pro stahování videa do mobilu nebo streamování z mobilu do televize pomocí funkce AirPlay. A uživatelé s předplatným mohou využívat jeho výhod i tentokrát.

Všechny pořady TV Prima v jedné aplikaci

Zadání

V polovině roku 2019 jsme byli přizváni do výběrového řízení na zbrusu novou mobilní aplikaci pro TV Prima. Zadání bylo jednoduché - vytvořit na české poměry revoluční aplikaci, která bude mít světovou úroveň a předčí očekávání diváků. Takovou výzvu jsme si nemohli nechat ujít.

Rozsah prací

Vytvořili jsme nativní iOS a Android aplikace, psané ve Swiftu a Kotlinu. Použili jsme nejmodernější technologie a postupy, abychom vytvořili co nejlepší aplikaci, se kterou bude uživatel spokojen a bude radost ji používat. Projekt byl řízen agilně, součástí projektu byla také rozsáhlá analytika, implementace různých SDK a rozsáhlé testování. Po spuštění aplikace zajišťujeme i technickou podporu a projekt dál rozvíjíme.

Technologie

Swift, MVVM-C, Swinject, RxSwift, Moya, Alamofire, GraphQL, Realm, Kotlin, MVVM, Navigation components, Room database, Apollo, Retrofit, Firebase analytics/FCM/remote config, Sketch, Invision, Gitlab, Bitrise, Trello, Slack,

Tým

2x iOS vývojář, 2x Android vývojář, iOS team leader, Android team leader, Projektový manažer, Software analytik, QA leader, QA tester, Šéf designér

6Televizních kanálu živě
2500+Hodin práce
120 000+Řádků kódu
Pro tvorbu mobilní aplikace jsme si vybrali Pixelmate, kteří při vývoji potvrdili, že jsou součástí české vývojářské špičky. Spolupráce byla velmi pozitivní a profesionální, team Pixelmate po celou dobu projevoval enormní úsilí a snahu o výborný výsledek a za to jim patří náš dík. Pixelmate je progresivní, energická a inovativní firma, se kterou budeme rádi spolupracovat i v budoucnu.
Pavel Vysloužil
Head of Product Management
Co k projektu říká šéf projektu za Pixelmate?

Co k projektu říká šéf projektu za Pixelmate?

Vývoj mobilní aplikace pro TV Prima byl od začátku velkou výzvou. I proto jsem si ho vzal pod svůj dohled osobně. Pro projekt jsme vybrali nejlepší lidi v Pixelmate. Bylo potřeba dodat appku rychle, precizně a s hlubokými zkušenostmi s vývojem pro iOS i Android. Moc děkuji svému skvělému týmu za skvěle odvedenou práci na této vynikající aplikaci. Nemalé díky patří i týmu na straně TV Prima, který do nás vložil důvěru. Výsledek myslím hovoří za vše.
Matyáš Mandík
Šéf projektu za Pixelmate
Pixelmate s.r.o.

Plánujete vývoj aplikace?

Kontaktujte nás