Pixelmate hledá srdcaře!

9.května 2017

Jsme Pixelmate a vytváříme mobilní aplikace i webové stránky, u kterých se lidem tají dech! Chceme změnit svět starých internetových šablon a webů z devadesátek. Budoucnost vidíme v mobilních aplikacích, které děláme pro desítky klientů ročně a přináší ná

Celý článek

Fitrecepty bodují s novou kuchařkou!

25.ledna 2017

Nedávno jsme měli tu čest vytvořit mobilní aplikaci pro Fitrecepty, jež se na Google Play obchodě vyšplhala k hodnocení 4,5 z 5 a má už téměř tisíc pětihvězdičkových hodnocení.

Celý článek

Atlassian (Jira) oznámil nákup Trella!

10.ledna 2017

Pokud jste si přechodem z jednoho nástroje na druhý mysleli, že se Trella nebo Jiry zbavíte, tak jste se hluboce mýlili. Atlassian totiž oznámil nákup Trella a můžeme tak očekávat, že se jejich vývojáři propojí v jeden celek a budou si vzájemně pomáhat ve

Celý článek

Hledáte kámoše na cestu? Najdete je na TripGiraffe!

2.ledna 2017

Už nikdy nebudete muset cestovat samy. Díky novému portálu tripgiraffe.com si najdete vhodné přátele na cestu, ať už jen do dvojice nebo na rozšíření už tak bláznivé party – na tom nesejde!

Celý článek

Postavit dům, zasadit strom a zplodit syna!

14.prosince 2016

To je dávné heslo muže, které dnes už tolik neplatí. Dům za moderního chlapa staví pečlivě vybraná firma a dohled nad ní má mnohdy více jeho žena než on samotný. Pomoci s výběrem ideálního domu a stavebníků může zbrusu nový web planujemestavbu.cz.

Celý článek

Webové stránky pro přední světovou banku Ferratum

28.listopadu 2016

Poslední dobou zažívá půjčování mezi lidmi strmý vzestup. Označují se jako P2P neboli peer to peer (doslova rovný s rovným nebo klient-klient). Ferratum poskytuje malé úvěry spoustě lidem po celém světě a pomocí moderní platformy na stránkách www.ferratum

Celý článek

Sphere – mobilní aplikace nabitá slevami!

3.listopadu 2016

Na co jsme v Pixelmate za posledních pár měsíců nejvíce hrdí? Rozhodně na mobilní aplikaci Sphere, díky které najdete slevy všude kolem sebe na pár kliknutí.

Celý článek

O projektu Archeev ještě uslyšíte

17.srpna 2016

„Chceme vrátit zpět skutečné emoce a seznamování se tváří v tvář.“ To jsou slova zakladatelů projektu Archeev. Čtěte víc v našem článku.

Celý článek

7 online nástrojů, které zefektivní vaši práci

28.července 2016

Moderní doba nám přináší moderní online nástroje. Mezi ty patří i takové, které nám pomáhají zvýšit produktivitu a zefektivnit naší práci. A jaké stojí za to vyzkoušet?

Celý článek

17 zajímavostí o Stevu Jobsovi

28.června 2016

Steve Jobs se díky svému nekonvenčnímu přístupu stal nejvýraznější osobností v oboru IT i přesto, že nikdy nenapsal ani řádek kódu. To a další zajímavosti čtěte ve článku.

Celý článek

Máme novou referenci – Založfirmuonline.cz

9.června 2016

Právě jsme dokončili zase jeden hezký projekt. Webovou aplikaci, ve které si můžete během 10 minut založit svou firmu.

Celý článek

21 zajímavostí o twitteru

30.května 2016

Přečtěte si 21 zajímavostí o Twitteru. Věděli jste například, že se Twitteru nedaří v Číně, ale v Japonsku ho používá 20% obyvatel?

Celý článek