Skip to main content

Vývoj webových stránek na míru


Tvorba webových stránek na míru
Profesionální firemní weby
Návrhy prodejních webů a aplikací
Design webových stránek
Online marketing a business strategie
Tvorba aplikací pro startupy a firmy

Proč má smysl dělat web pořádně?

Často se při tvorbě webové stránky setkávám s názorem, že na tom, jaký bude, zase až tak nezáleží. Stačí přeci nějaká šablona, nakliká to student a je to. Nesouhlasím s tím. V době, kdy se na internetu točí miliardy dolarů a klasická billboardová reklama, letáky nebo obchodník na cestách pozbývají významu, je role kvalitní webové stránky čím dál tím důležitější. Proč? Víte, že se už i starší generace lidí naučila s pandemií Covidu objednávat na internetu? Že se rozhodování zákazníka, zda bude vaší značce věřit nebo nikoliv, odehrává tak, že “googluje” vaší firmu? Srovnání s konkurencí nebylo nikdy snazší. Průměrně si uživatel rozklikne hned několik webů s nabízenou službou a vyřazuje často podle vzhledu webu, rychlosti načítání nebo celkového dojmu z profilu firmy. Proto děláme profesionální webové stránky. Protože na zdánlivých maličkostech záleží.

Matyáš Mandík
Zakladatel Pixelmate
Vybrali jsme si Pixelmate pro tvorbu naší aplikace Bikeflip. Dodali super produkt, který již od spuštění šlape jako hodinky.
Andrea Maranelli
Andrea Maranelli
Co-Founder & CEO, Bikeflip
Na naší spolupráci bylo nejlepší to, že jsme šli společně za stejným cílem. Chtěli jsme udělat nejlepší aplikaci na trhu v našem typu businessu
Miroslav Semera
Miroslav Semera
Šéf designu Zonky
Mladá a odvážná společnost se skvělými projektovými mechanismy a znalostmi technologií, ať už jde o vývoj webových nebo mobilních aplikací.
Michal Trník
Michal Trník
Patria Indigo
Pixelmate s.r.o.

Chcete profesionální stránky na míru?

Kontaktujte nás

Nejsme “jen vývojáři”

Když navrhujeme nové stránky, přemýšlíme nad tím, kdo je uživatel a co chce na webu najít. Jaký pocit má z webu získat? Co si má odnést za emoci? Jaký cíl má splnit? Proč by si neměl vybrat konkurenci? To jsou základní otázky, které s klienty řešíme v první řadě.

Na designu záleží

Design prodává. Uživatel očekává, že se na vašem webu jednoduše zorientuje, pochopí, čím se zabývá váš projekt a dokáže najít, co potřebuje. Jak ale zajistit, aby na vaši firmu nezapomněl? To je přesně to, co při návrhu webu řešíme.

Vhodná platforma

S webem nechcete mít starosti. Chcete, aby vám sloužil dlouhá léta, nemuseli jste platit průběžné poplatky a servis. Chcete také, aby váš web nevypadal totožně jako každý druhý. Tohle všechno jsou standardy, které při vývoji dodržujeme.

Pixelmate bloguje

Další články

Mrkněte se na náš Instagram

Sledujte nás