Skip to main content

Proč zvolit Pixelamate?

Zvažujete vývoj aplikace? Digitalizujete své podnikání nebo stavíte startup? Přečtěte si, jaké výhody přináší partnerství s námi. 10 důvodů, proč si nás klienti nejčastěji zvolí za strategické partnery.

Důvod 1

Jsme rodinná firma

Velká část týmu je s námi od začátku. Díky tomu se na sebe můžeme spolehnout. Nehrajeme si na korporaci, zároveň jsme dostatečně velký tým na to, abychom dokázali být podporou klientům v době, kdy to nejvíce potřebují.

Důvod 2

Skvělý poměr cena/výkon

Jsme středně velká firma. Vy tak můžete těžit z podpory našeho skvěle slazeného týmu, který je však zároveň velmi efektivní. V naší hodinovce neplatíte drahé korporátní struktury ani nablýskané kanceláře v centru.

Důvod 3

Máme tým in-house

Náš tým si držíme in-house. Proces náboru a tréninku lidí je velmi pečlivý. Váš projekt nebude vyvíjet člověk z druhého koutu planety, ani student, který se právě seznamuje s prvním programovacím jazykem.

Důvod 4

Nejsme "jen" programátoři

Náš tým se skládá z produkťáků, projekťáků, designérů, testerů, marketérů, obchodních stratégů, konzultantů a programátorů. Za dobu naší existence nám prošlo pod rukama několik stovek projektů. Víme, že kvalitně naprogramovaná aplikace nemusí přinést výsledky. Až perfektně dotažený projekt po obchodní a marketingové stránce může opravdu uspět.

Důvod 5

Přístup majitele

Pro nás nejste klient, který si najal agenturu. Pro nás jste partner, na kterého se můžete s důvěrou obracet. Navazujeme dlouhodobá partnerství a chceme růst společně s vaším projektem. Našemu týmu není lhostejné, jak se bude dařit vaší aplikaci. V IT a v prostředí startupů se pohybujeme dlouhá léta, rádi poradíme, propojíme a nasdílíme kontakty na správná místa.

Důvod 6

Neprodáváme programátory

Našich lidí si vážíme. Nikdy neděláme bodyshopping. Věříme, že perfektně sladěný, dlouhodobý tým bude vždycky efektivnější s lepšími výsledky, než přeprodaný jednotlivec do projektu na pár měsíců na výpomoc.

Důvod 7

Netrváme na agilním vývoji

Většina IT firem dnes propaguje agilní přístup k projektu. Nemyslíme si, že je to vždycky nejvhodnější řešení. Rádi kombinujeme agilní přístup s přístupem fixního rozpočtu a času na projekt. Přijde nám fér bavit se o rozpočtech otevřeně.

Důvod 8

Vyvíjíme v udržitelných a moderních technologiích

Projekty vyvíjíme v moderních a dlouhodobě udržitelných technologiích. Při výběru programovacích jazyků dbáme na náklady, ale i na to, aby bylo možné projekt spravovat i za 10 let.

Důvod 9

Nenutíme klienty do našich řešení

Nemáme hotová vlastní řešení, která bychom klientům vnucovali. Pracujeme s tím nejlepším, co je dostupné na trhu a to klientům doporučujeme. Nemusíte se tedy obávat, že by byl váš projekt závislý na našich technologiích. Váš projekt tu bude i když my tu třeba nebudeme.

Důvod 10

Jsme stabilní firma

Pixelmate je na trhu od roku 2014. Každý rok stabilně rosteme, ani pomalu, ani přehnaně rychle. Nemáme žádné úvěry, investory, fluktuaci v týmu držíme velmi nízko. Nejsme garážovka, která tu za půl roku nemusí být.

Pixelmate s.r.o.

Plánujete vývoj aplikace?

Kontaktujte nás