Skip to main content

Vývoj mobilních aplikací na míru


Vývoj mobilních aplikací pro iOS
Vývoj mobilních aplikací pro Android
Tvorba hybridních aplikací
Specializace na pomoc startupům
Design mobilních aplikací
Vývoj backendů

S čím vám můžeme pomoct?

  • Vyvíjíme mobilní a webové aplikace
  • Vytváříme profesionální weby
  • Vyvíjíme software na míru
  • Pomáháme budovat startupy
  • Digitalizujeme firmy
  • Děláme design i grafiku
  • Konzultujeme IT projekty
  • Tvoříme business strategie

Pixelmate bloguje

Další články

Mrkněte se na náš Instagram

Aktuální dění v Pixelmate
Tipy ze světa startupů
Naše projekty a práce
Zákulisní info z oboru IT
Sledujte nás

Nejsme "jen" vývojáři

Když vyvíjíme mobilní aplikaci, přemýšlíme nad jejím reálným používáním na trhu, navrhujeme vlastní řešení, vžíváme se do role majitele projektu. Nejsme slepí technologičtí geeci.

Láska ke startupům

Sami se považujeme za startup. Přesto nám rukama prošlo několik desítek startupů. Naučili jsme se od nich principy, které vedou k úspěchu, poučili jsme se z mnohých chyb.

Žádné poloviční řešení

Ať už vyvíjíme mobilní nebo webovou aplikaci na míru, děláme to pořádně. Nejsme firma, která si najímá programátory z druhého konce planety a nepoužíváme nikdy zastaralé technologie.

Vývoj mobilních aplikací v kostce

Naše specializace

Specializujeme se na vývoj mobilních aplikací na míru, které jsou nejen vizuálně atraktivní, ale také uživatelsky přívětivé. Rozumíme, že je každá aplikace jedinečná a vyžaduje individuální přístup. Proto nabízíme vývoj mobilních aplikací na zakázku, které jsou vytvořeny přesně podle vašich požadavků a cílů vašeho podnikání. Vývoj na míru je vhodný pro všechny, kdo to myslí se svým projektem, startupem nebo digitalizací, vážně.

Jak k vývoji přistupujeme

S naším týmem zkušených profesionálů jsme schopni se postarat o celý proces vývoje mobilní aplikace na míru. A to od konceptu až po konečné zprovoznění a dlouhodobou údržbu. Začínáme návrhem funkcionalit, business modelu a fázování. Následně navrhujeme, designujeme a vyvíjíme aplikaci, která je navržena na míru danému trhu nebo vašim potřebám.

Vývoj krok za krokem

Máte vlastní nápad na mobilní aplikaci?

Chcete ho přetvořit do reality? Potřebujete aplikaci, která pomůže vaší firmě stát se efektivnější nebo vstoupit na nový trh? Nezáleží na tom, jestli potřebujete jednoduchou aplikaci pro malou firmu nebo složitou platformu pro velkou korporaci - v Pixelmate máme zkušenosti a dovednosti potřebné k tomu, abychom vám poskytli vývoj mobilní aplikace na míru, která vás dostane tam, kam chcete.

Plánujete vývoj aplikace?

Kontaktujte nás