logo

Burza cenných papírů praha

Renovovali jsme a modernizovali webovou aplikaci PSE, která vykazuje hned po spuštění skvělé výsledky. Přečtěte si více..

Redesign webové stránky na míru
Nonstop podpora
Web, který musí být dostupný za každé situace
SCROLL

O klientovi

Burza cenných papírů Praha a. s. je nejvýznamnější burza v České republice, provozuje hlavní trh s akciemi v zemi.

Termín

3 měsíce

Klient

Burza cenných papírů Praha

Role

Branding

UX/UI

Front-end

Back-end

Správa projektu

Problém

Úkolem naší spolupráce bylo převzít rozpracovaný projekt od dodavatele, který dlouhodobě nesplňoval nároky na termíny a nutnou spolehlivost při úzké spolupráci. Pražská burza musí uveřejňovat spoustu důležitých dat na webu ze zákona a není tak prostor pro chyby nebo nedodržení termínů.

Řešení

Převzít celý projekt webové aplikace pod naše křídla, s bývalým dodavatelem vyřešit předání, navrhnout nový design celé aplikace a naprogramovat nový systém podle přesných požadavků PSE.

Jak se stavělo

01

Wireframy

U tohoto komplexního projektu bylo nutné si vše nejprve načrtnout, abychom mohli strukturu stránek ladit a konzultovat. Tím, že je na webu mnoho důležitých informací, museli jsme klást důraz na přehlednost a jednoduchost. Přeci jen, na web chodí denně obří množství lidí, kteří potřebují informace rychle a přehledně.

02

Brand design

Web Pražské burzy by měl působit důvěryhodně, přehledně a neměl by podléhat módním trendům. Na webu tak používáme krásný odstín fialové, decentní animace grafů a chytré rozmístění informací tak, aby se na webu každý vyznal na první dobrou.

03

Finální produkt

Ihned po spuštění dostáváme kladné recenze na nové stránky, které působí moderně, přehledně a nikdo nepozná, že za webem běží mnoho náročných operací, které se zpracovávají v reálném čase v počtu desítek tisíc za den.

Mrkněte se na nový web PSE

Jaký je výsledek?

“Podle prvních ukazatelů přijali uživatelé nový web více než dobře. Vzrůstá nám čas strávený na webu a reakce jsou hodně pozitivní. Děkujeme týmu Pražské burzy za skvělou a hladkou spolupráci a těšíme se na další plánovaný rozvoj.” Tým Pixelmate

%
Nižší bounce rate
minut
Aktualizace webu každých 5 minut
%
Více času stráveného na webu
+
Desítky tisíc dat, které zpracováváme

“Návštěvnost nových stránek se vyvíjí slibně. Zatím je za to velmi krátké období provozu ve srovnání se stejných obdobím vloni trochu nižší, ale chování uživatelů vypadá mnohem lépe. Míra okamžitého opuštění je mnohem nižší, zdá se, že se uživatelé mnohem lépe orientují a jejich tok je přímý a logický.”

Jan Kavka

Oddělení externí komunikace

Kdo pracoval na tomto projektu

Pixelmate Team

Vedoucí projektu

Matyáš

Komunikace

Zdeňka

Projektové řízení

Kačka

Vedoucí vývoje

Aleš

Ozvěte se nám

Pojďme se sejít
nad šálkem dobré kávy

Poptávka odeslána

Děkujeme za odeslání.
Brzy Vás budeme kontaktovat.

Zpět na homepage