Specializujeme se na pomoc startupům

Nápady jsou hračka, zato implementace je těžká

Naše srdcovka

Víme přesně, jaké to je budovat startup

Od roku 2013 jsme byli u zrodu několika desítek úspěšných projektů, které každý den využívají miliony uživatelů po celém světě. Startupy jsou naší srdcovou záležitostí, děláme je rádi a máme s nimi spoustu zkušeností.

Jak pomáháme startupům:

#1
Konzultace business modelu

Za dobu, co jsme v oboru, našima rukama prošlo tisíc nápadů na startup a z toho jsme si vybrali jen 20 procent nejslibnějších, protože chceme pracovat pro klienty s dlouhodobým potenciálem uspět.

#2
Víme, jak důležitý je marketing

Každý projekt stavíme marketingově už od návrhu, s tím nám pomáhá tým markeťáků. Myslíme na prvky, které prodávají, a ve specifické disciplíně marketingu mobilních aplikací jsme mistři.

#3
Efektivně k výsledkům

Zatímco většina vývojářů vám chce prodat maximální počet hodin vývoje, my chceme váš projekt dostat efektivně do světa. Na vývoji strávíme přesně tolik času, kolik je potřeba k tomu, aby produkt začal generovat výsledky.

#4
Propojení s investory a lidmi z digitálu

Poradíme vám, jak plánovat náklady a ve které fázi bude vhodné navštívit investory. Doporučíme kontakty v oboru, které se vám můžou hodit - propagaci, PR, marketing nebo právní podporu. Známe investory zaměřené na české i zahraniční startupy, kteří o kvalitě našich projektů nepochybují.

#5
Sdílení know-how

Jak jsme říkali výše, vybudovali jsme naši firmu Pixelmate a stáli jsme u zrodu mnoha nadějných startupů. Jsme v každodenním kontaktu s projekty, které rostou, expandují na globální trh nebo přináší revoluční inovace. Nejvíc jsme se ale poučili z našeho největšího fuckupu, jak vypráví Honza pro CzechCrunch.

Napište nám
Až příliš často pokládáné otázky

Jaké otázky řešíme se startupy nejčastěji?

01

Nemám moc peněz a žádné napojení na silné investory. Jak to udělat?

02

Šlo by technologické řešení vyvíjet postupně po menších částech?

03

Jak navrhnout IT architekturu, aby byla dlouhodobě udržitelná?

04

Potřebuju něco prezentovat investorům. Umíte vytvořit pár prototypů nebo pomoct s business plánem?

05

Plánuji expanzi, dokážete mi s ní pomoci?

06

Jak mám vylepšit projekt, který nevydělává, businessově nefunguje?

07

Mám rozprogramovaný projekt od freelancera programátora, který od toho dal ruce pryč. Dokážete projekt převzít?

08

Podívali byste se na moji strategii? Má můj startup šanci prorazit?

Nezávazná konzultace
k vašemu projektu.
Rezervace termínu
“Startup není o programování. Je především o businessové podpoře a dobrých nápadech. Jednou z klíčových věcí pro vytvoření úspěšného startupu jsou volné ruce pro budování businessu.

Zakladatel je strůjcem myšlenky. Měl by ji rozvíjet a hlídat, aby se vize firmy nevydala nechtěným směrem. My startupům jako strategický partner propůjčujeme know-how, pomáháme v otázkách dlouhodobého růstu, směřování marketingu a radíme, jak nepropálit celý rozpočet za programování.”
Matyáš Mandík
Zakladatel Pixelmate
Prvních pět důvodů co nás napadly

Proč spolupracovat s Pixelmate?

Jsme víc než vývojáři, jsme full-service inovační studio, které pomáhá klientům komplexně

Děláme business strategie, vývoj projektů včetně designu, marketingu a sdílíme naše zkušenosti s vytvářením úspěšných projektů. Známe skvělé lidi v oboru - od právníků se specializací na startupy přes novináře až po renomované investory.

Jsme zvyklí našim klientům pomáhat

Rádi vám poradíme s tím, čeho se vyvarovat a do čeho jít. Spolehněte se na naši upřímnost. Když s něčím nesouhlasíme, tak vám jednoduše řekneme proč. Žádné kličky, omáčky, fintičky. Hezky lidsky, jen tak se může projekt opravdu posouvat.

Děláme si všechno in-house

Máme tu špičkové business analytiky, programátory, marketéry, ale také celé designové studio, které kromě návrhu appky dodá i propagační materiály, bannery nebo návrh celé brand identity. Náš software je open-source a patří vždy jen a jen vám.

Chápeme, jakou podporu startupista potřebuje

Nejde přeci být grafikem, právníkem, vývojářem, investorem a personalistou najednou, ačkoliv se toho většina začínajících podnikatelů snaží zhostit. Dokážeme vám dodat profíky, ušetřit čas a peníze.

Jde nám o váš profit

Ušetříme vám peníze už tím, že vás nenecháme dělat chyby, které udělal někdo jiný před vámi. Rádi se podělíme o know-how ze světa startupů.

Napište nám
Poznejte Pixelmate tým

Jsme mladí a hraví, startupy nás baví

O nás
Nakoukněte k nám.

Plánujete vývoj aplikace?

Kontaktujte nás

Zajímá vás před finálním rozhodnutím více? Doporučujeme prozkoumat:

Poptávka odeslána

Děkujeme za odeslání.
Brzy Vás budeme kontaktovat.

Zpět na homepage