Skip to main content

Family Office Partners - Platforma pro správu rodinného majetku a investičního portfolia.

DesignWEbWeb app

O projektu

Family Office Partners je český multi-family office, který partnerským rodinám pomáhá se správou majetku. Změřuje se na strategické rozložení dlouhodobého investičního portfolia rodin, generačního předávání majetku a s tím spojené právní, daňové a další služby expertů a specialistů.

Cílem projektu bylo vytvořit komplexní, ale zároveň jednoduchý a přehledný online portál o stavu portfolia jednotlivých rodin, veškeré dokumentace k majetku či jednotlivým investicím. To vše v souladu s dlouhodobou strategií rodiny. Už žádné výroční zprávy v e-mailu, žádné nepřehledné PDF, žádné hromady dokumentů v šanonech. Na jednom místě lze spravovat celý majetek a portfolio rodiny, které je pravidelně aktualizované a maximálně podrobné.

Zadání & rozsah prací

  • UX/UI Design
  • Konzultace
  • Návrh řešení
  • Vývoj back-endu
  • Vývoj front-endu
  • Dlouhodobý provoz a rozvoj

Slovo klienta

Měli jsme dobrou představu co chceme, ale zárověň i obavy z komplexity, která by z aplikace udělala něco, co nikdo nebude používat. Pixel má naštestí silné analytické zázemí, které se skvěle popralo s opravdu záludnými věcmi. Postupné rozšiřování MVP nás dovedlo k produktu, který skvěle slouží. Máme skvělý pocit z toho, že přesně pochopili, co chceme a přinášeli zejména funkční řešení.
Oldřich Myslivec
Pixelmate s.r.o.

Plánujete vývoj aplikace?

Kontaktujte nás