Blockchain

Neptejte se “Jakou databázi?”
Ptejte se “Proč ne blockchain?”

Blockchain přináší revoluci v podobě decentralizovaných databází pro mobilní aplikace i weby

Blockchain není jen Bitcoin

Blockchain je technologie, kterou známe z kryptoměn, ale přitom jde s největší pravděpodobností o revoluci celého IT světa v následujících několika letech. Kouzlo je v decentralizaci, která umožňuje mnohem větší bezpečnost a odolnost jakýchkoliv databází.

Pojďme si říct více
Jak na to

Zaměřme se na to, jak vám blockchain může vydělat peníze

#1

Smart contracts

Extrémně spolehlivé uzavírání smluv nebo libovolných transakcí, kde neexistuje riziko napadení nebo poškození systému. Má obrovský potenciál pro IoT svět zítřka a finanční instituce. Používá se například pro odemykání chytrých zámků sdílených koloběžek, které je možné až po odsouhlasení podmínek oběma stranami.

#2

Cloudové úložiště

Ukládat data do cloudu lze s blockchainem rychleji, bezpečněji a bez jakékoliv závislosti na vybraném hardware. Cloudová úložiště využívají především odolnost databáze proti hackerům - útočníkovi se nestačí dostat dovnitř a ukrást všechna data. Musel by získat kontrolu nad celou sítí (každým připojeným počítačem), což je prakticky neproveditelné.

#3

Komunikace napříč výrobním procesem

Do výroby obyčejné tužky je zapojeno mnoho podniků - od těžařů grafitu přes dřevozpracující továrnu až po obchody. V případě reklamace je těžké dohledat přesný původ chyby, ale při použití blockchain technologie to je otázka sekund. Automobilky už kouzlo distribuované sítě objevily a experimentují s propojením celého výrobního řetězce, aby měly přehled o každé součástce, z kteréhokoliv koutu světa.

Nezávazná konzultace
k vašemu projektu.
Rezervace termínu

Existují 3 věci, díky kterým nás klienti doporučují nejčastěji

Rychlost & flexibilita

Vyrostli jsme na startupech, které se mění takřka každý den a vyžadují maximální rychlost a flexibilitu. Na 91% e-mailů odpovíme do 40 minut.

Kvalita

To nejlepší řešení je u nás standard. Potvrzují to 5hvězdičková hodnocení na největším srovnávači vývojářských agentur Clutch.co a krásně napsaná osobní doporučení.

Orientace na business

Z průzkumu u našich klientů vyplynulo, že si z 95% nejvíce cení naší orientace na business. Šetříme čas, vyděláváme peníze a řešíme problémy.

Naše hodnoty
01

Spolehlivost

Co slíbíme, to do posledního pixelu splníme. Náš tým proaktivně směřuje celý projekt k úspěchu a obzvlášť plnění termínů bereme smrtelně vážně.

02

Lidský přístup

Nenudíme nikoho technickými výrazy, chceme se bavit lidsky. Rozumíme businessu, a abychom neztráceli čas, pravdu servírujeme na rovinu.

03

Inovace

Kdo neinovuje, zaniká. Víme to, nechceme umírat, tak neustále inovujeme, experimentujeme a zdokonalujeme se.

04

Spolupráce

Skvělou vývojářskou agenturou jsme jen díky dlouhodobé spolupráci s klienty. Předvídáme jejich potřeby, šetříme čas a oni se k nám v 93% opakovaně vrací.

napsali o nás

Plánujete vývoj aplikace?

Kontaktujte nás

Jaké další produkty umíme nabídnout?

Poptávka odeslána

Děkujeme za odeslání.
Brzy Vás budeme kontaktovat.

Zpět na homepage