pixelmate.cz
Blockchain

Neptejte se “Jakou databázi?”
Ptejte se “Proč ne blockchain?”

Blockchain přináší revoluci v podobě decentralizovaných databází pro mobilní aplikace i weby

Blockchain není jen Bitcoin

Blockchain je technologie, kterou známe z kryptoměn, ale přitom jde s největší pravděpodobností o revoluci celého IT světa v následujících několika letech. Kouzlo je v decentralizaci, která umožňuje mnohem větší bezpečnost a odolnost jakýchkoliv databází.

Pojďme si říct více
Jak na to

Zaměřme se na to, jak vám blockchain může vydělat peníze

#1

Smart contracts

Extrémně spolehlivé uzavírání smluv nebo libovolných transakcí, kde neexistuje riziko napadení nebo poškození systému. Má obrovský potenciál pro IoT svět zítřka a finanční instituce. Používá se například pro odemykání chytrých zámků sdílených koloběžek, které je možné až po odsouhlasení podmínek oběma stranami.

#2

Cloudové úložiště

Ukládat data do cloudu lze s blockchainem rychleji, bezpečněji a bez jakékoliv závislosti na vybraném hardware. Cloudová úložiště využívají především odolnost databáze proti hackerům - útočníkovi se nestačí dostat dovnitř a ukrást všechna data. Musel by získat kontrolu nad celou sítí (každým připojeným počítačem), což je prakticky neproveditelné.

#3

Komunikace napříč výrobním procesem

Do výroby obyčejné tužky je zapojeno mnoho podniků - od těžařů grafitu přes dřevozpracující továrnu až po obchody. V případě reklamace je těžké dohledat přesný původ chyby, ale při použití blockchain technologie to je otázka sekund. Automobilky už kouzlo distribuované sítě objevily a experimentují s propojením celého výrobního řetězce, aby měly přehled o každé součástce, z kteréhokoliv koutu světa.

Probereme, jak blockchain pomůže vašemu businessu?
objednat konzultaci

Existují 3 věci, díky kterým nás klienti doporučují nejčastěji

Rychlost & flexibilita

Vyrostli jsme na startupech, které se mění takřka každý den a vyžadují maximální rychlost a flexibilitu. Na 91% e-mailů odpovíme do 40 minut.

Kvalita

To nejlepší řešení je u nás standard. Potvrzují to 5hvězdičková hodnocení na největším srovnávači vývojářských agentur Clutch.co a krásně napsaná osobní doporučení.

Orientace na business

Z průzkumu u našich klientů vyplynulo, že si z 95% nejvíce cení naší orientace na business. Šetříme čas, vyděláváme peníze a řešíme problémy.

Naše hodnoty
01

Spolehlivost

Co slíbíme, to do posledního pixelu splníme. Náš tým proaktivně směřuje celý projekt k úspěchu a obzvlášť plnění termínů bereme smrtelně vážně.

02

Lidský přístup

Nenudíme nikoho technickými výrazy, chceme se bavit lidsky. Rozumíme businessu, a abychom neztráceli čas, pravdu servírujeme na rovinu.

03

Inovace

Kdo neinovuje, zaniká. Víme to, nechceme umírat, tak neustále inovujeme, experimentujeme a zdokonalujeme se.

04

Spolupráce

Skvělou vývojářskou agenturou jsme jen díky dlouhodobé spolupráci s klienty. Předvídáme jejich potřeby, šetříme čas a oni se k nám v 93% opakovaně vrací.

napsali o nás

Ozvěte se nám

Pojďme se sejít nad šálkem dobré kávy

Jaké další produkty umíme nabídnout?

Poptávka odeslána

Děkujeme za odeslání.
Brzy Vás budeme kontaktovat.

Zpět na homepage

Sjednejte si nezávaznou konzultaci.

Chci konzultaci close