DevOps

Firmy, které implementovaly DevOps, si pochvalují:
46 krát více nasazených verzí

Puppet Labs
DevOps šetří firmě čas a náklady s nasazováním nových verzí software.

DevOps je nezbytnost

Vývojáři a IT odborníci v produkci jsou dvě odlišné skupiny lidí. Aby spolu mohly hladce spolupracovat, vzniklo celé odvětví, které se pro zjednodušení označuje DevOps. Ve stručnosti jde o to, že popíšete a automatizujete všechny procesy vývoje software, aby běžely samy, rychle a bezproblémově. Pokud pro vás není IT hlavní business, s DevOps nepracujete a nemáte dostatečně zkušený tým, spolehněte se na zkušenosti profesionálů. Zhodnotíme vaši situaci a navrhneme vám nejlepší variantu, jak upravit současný vývojový proces, vytvořit systém různých prostředí pro vývoj, testování a produkci.

Místo strachu nedočkavost

Zbavte se strachu z toho, co se asi při dalším nasazení nové verze pokazí. Začněte se na ně těšit. Když společně zautomatizujeme testy (zátěžové, penetrační, …) a vše poskládáme do jednotné kuchařky (pipeline), uvidíte, že přestanete aktualizace odkládat a budete je dělat častěji. My tu jsme od toho, abychom vám pomohli s DevOps implementací a jejím zprovozněním v ticketovacím systému GIT.

Pojďme si říct více

DevOps

A jeho pozitivní účinky

Co se stane, když definujete jednotlivé procesy a začnete používat automatické nástroje?

01

Lepší spolupráce a přátelská nálada mezi týmy

02

Odstranění konfliktů a rozdílů mezi vývojáři

03

Rychlejší vydávání verzí

04

Kratší doba řešení problémů

05

Snazší řízení neplánovaných situací a prací

06

Přesný reporting

07

Na produkci se dostane jen otestovaný release

08

Vyšší bezpečnost celého IT řešení

Nezávazná konzultace
k vašemu projektu.
Rezervace termínu
Správně nastavené DevOps umožňuje hladkou spolupráci mezi vývojářských a operačních týmů.

Jak funguje DevOps

Proces nasazování nových verzí je nikdy nekončící koloběh. Jakmile zjistíte co potřebujete vylepšit, začnete to vyvíjet, testovat, nasadíte to do živého prostředí a staráte se o to, aby to přinášelo správné výsledky a uživatelé byli spokojení. V tu chvíli už máte hromadu dalších nápadů a začínáte nanovo.

Existují 3 věci, díky kterým nás klienti doporučují nejčastěji

Rychlost & flexibilita

Vyrostli jsme na startupech, které se mění takřka každý den a vyžadují maximální rychlost a flexibilitu. Na 91% e-mailů odpovíme do 40 minut.

Kvalita

To nejlepší řešení je u nás standard. Potvrzují to 5hvězdičková hodnocení na největším srovnávači vývojářských agentur Clutch.co a krásně napsaná osobní doporučení.

Orientace na business

Z průzkumu u našich klientů vyplynulo, že si z 95% nejvíce cení naší orientace na business. Šetříme čas, vyděláváme peníze a řešíme problémy.

Naše hodnoty
01

Spolehlivost

Co slíbíme, to do posledního pixelu splníme. Náš tým proaktivně směřuje celý projekt k úspěchu a obzvlášť plnění termínů bereme smrtelně vážně.

02

Lidský přístup

Nenudíme nikoho technickými výrazy, chceme se bavit lidsky. Rozumíme businessu, a abychom neztráceli čas, pravdu servírujeme na rovinu.

03

Inovace

Kdo neinovuje, zaniká. Víme to, nechceme umírat, tak neustále inovujeme, experimentujeme a zdokonalujeme se.

04

Spolupráce

Skvělou vývojářskou agenturou jsme jen díky dlouhodobé spolupráci s klienty. Předvídáme jejich potřeby, šetříme čas a oni se k nám v 93% opakovaně vrací.

napsali o nás

Plánujete vývoj aplikace?

Kontaktujte nás

Jaké další produkty umíme nabídnout?

Poptávka odeslána

Děkujeme za odeslání.
Brzy Vás budeme kontaktovat.

Zpět na homepage