pixelmate.cz
Automatizace & digitalizace

V digitálním světě nevítězí ten největší, ale ten nejrychlejší.

Automatizace obchodních procesů je prvním krokem na cestě k digitalizaci celé firmy a Průmyslu 4.0

Automatizace a digitalizace obchodu

Příklad, který se vyskytuje snad u všech našich klientů, kteří mají nějaké obchodníky, obzvlášť pokud vyrážejí za zákazníky do terénu. Obchodník je ten, kdo firmě vydělává peníze a je v nejbližším kontaktu se zákazníkem.

Co pro svou práci potřebuje o svém klientovi vědět?

  • Co obvykle objednává
  • Co potřebuje aktuálně doplnit
  • Jaké jsou jeho individuální slevy a podmínky

Kromě toho by mu hodně pomohlo znát:

  • Stav skladových zásob
  • Aktuální dopravní možnosti


Jaké jsou největší výhody?

Čím přesněji obchodník svého zákazníka zná a čím rychleji s ním zvládne objednávku uzavřít, tím víc peněz firmě vydělá. Vše nejrychleji zvládne s pomocí mobilní aplikace v telefonu nebo tabletu, kde bude mít kompletní ceník s přehledným konfigurátorem celé zakázky nebo produktu.

Obchodník navštíví zákazníka a prodá mu přesně to, co potřebuje. Na místě s ním objednávku na tabletu sestaví, odsouhlasí a podepíše. Nikdo nemusí čekat, nic zjišťovat a posílat e-mailem, nebo se omlouvat za chyby. Byznys běží, kolečka se točí. A to všechno pomocí digitalizace obchodních procesů, které dříve plnily složky papírovými nabídkami a objednávkami.

Digitalizace firemních procesů znamená také úplně nové možnosti controllingu - kromě měření výkonnosti jednotlivých obchodníků můžete sledovat jejich pohyb a optimalizovat jejich plánované cesty.

Pojďme si říct více
Probereme jak automatizovat váš business?
objednat konzultaci

Existují 3 věci, díky kterým nás klienti doporučují nejčastěji

Rychlost & flexibilita

Vyrostli jsme na startupech, které se mění takřka každý den a vyžadují maximální rychlost a flexibilitu. Na 91% e-mailů odpovíme do 40 minut.

Kvalita

To nejlepší řešení je u nás standard. Potvrzují to 5hvězdičková hodnocení na největším srovnávači vývojářských agentur Clutch.co a krásně napsaná osobní doporučení.

Orientace na business

Z průzkumu u našich klientů vyplynulo, že si z 95% nejvíce cení naší orientace na business. Šetříme čas, vyděláváme peníze a řešíme problémy.

Naše hodnoty
01

Spolehlivost

Co slíbíme, to do posledního pixelu splníme. Náš tým proaktivně směřuje celý projekt k úspěchu a obzvlášť plnění termínů bereme smrtelně vážně.

02

Lidský přístup

Nenudíme nikoho technickými výrazy, chceme se bavit lidsky. Rozumíme businessu, a abychom neztráceli čas, pravdu servírujeme na rovinu.

03

Inovace

Kdo neinovuje, zaniká. Víme to, nechceme umírat, tak neustále inovujeme, experimentujeme a zdokonalujeme se.

04

Spolupráce

Skvělou vývojářskou agenturou jsme jen díky dlouhodobé spolupráci s klienty. Předvídáme jejich potřeby, šetříme čas a oni se k nám v 93% opakovaně vrací.

napsali o nás

Ozvěte se nám

Pojďme se sejít nad šálkem dobré kávy

Jaké další produkty umíme nabídnout?

Poptávka odeslána

Děkujeme za odeslání.
Brzy Vás budeme kontaktovat.

Zpět na homepage

Sjednejte si nezávaznou konzultaci.

Chci konzultaci close