Automatizace & digitalizace

V digitálním světě nevítězí ten největší, ale ten nejrychlejší.

Automatizace obchodních procesů je prvním krokem na cestě k digitalizaci celé firmy a Průmyslu 4.0

Automatizace a digitalizace obchodu

Příklad, který se vyskytuje snad u všech našich klientů, kteří mají nějaké obchodníky, obzvlášť pokud vyrážejí za zákazníky do terénu. Obchodník je ten, kdo firmě vydělává peníze a je v nejbližším kontaktu se zákazníkem.

Co pro svou práci potřebuje o svém klientovi vědět?

  • Co obvykle objednává
  • Co potřebuje aktuálně doplnit
  • Jaké jsou jeho individuální slevy a podmínky

Kromě toho by mu hodně pomohlo znát:

  • Stav skladových zásob
  • Aktuální dopravní možnosti


Jaké jsou největší výhody?

Čím přesněji obchodník svého zákazníka zná a čím rychleji s ním zvládne objednávku uzavřít, tím víc peněz firmě vydělá. Vše nejrychleji zvládne s pomocí mobilní aplikace v telefonu nebo tabletu, kde bude mít kompletní ceník s přehledným konfigurátorem celé zakázky nebo produktu.

Obchodník navštíví zákazníka a prodá mu přesně to, co potřebuje. Na místě s ním objednávku na tabletu sestaví, odsouhlasí a podepíše. Nikdo nemusí čekat, nic zjišťovat a posílat e-mailem, nebo se omlouvat za chyby. Byznys běží, kolečka se točí. A to všechno pomocí digitalizace obchodních procesů, které dříve plnily složky papírovými nabídkami a objednávkami.

Digitalizace firemních procesů znamená také úplně nové možnosti controllingu - kromě měření výkonnosti jednotlivých obchodníků můžete sledovat jejich pohyb a optimalizovat jejich plánované cesty.

Pojďme si říct více
Nezávazná konzultace
k vašemu projektu.
Rezervace termínu

Existují 3 věci, díky kterým nás klienti doporučují nejčastěji

Rychlost & flexibilita

Vyrostli jsme na startupech, které se mění takřka každý den a vyžadují maximální rychlost a flexibilitu. Na 91% e-mailů odpovíme do 40 minut.

Kvalita

To nejlepší řešení je u nás standard. Potvrzují to 5hvězdičková hodnocení na největším srovnávači vývojářských agentur Clutch.co a krásně napsaná osobní doporučení.

Orientace na business

Z průzkumu u našich klientů vyplynulo, že si z 95% nejvíce cení naší orientace na business. Šetříme čas, vyděláváme peníze a řešíme problémy.

Naše hodnoty
01

Spolehlivost

Co slíbíme, to do posledního pixelu splníme. Náš tým proaktivně směřuje celý projekt k úspěchu a obzvlášť plnění termínů bereme smrtelně vážně.

02

Lidský přístup

Nenudíme nikoho technickými výrazy, chceme se bavit lidsky. Rozumíme businessu, a abychom neztráceli čas, pravdu servírujeme na rovinu.

03

Inovace

Kdo neinovuje, zaniká. Víme to, nechceme umírat, tak neustále inovujeme, experimentujeme a zdokonalujeme se.

04

Spolupráce

Skvělou vývojářskou agenturou jsme jen díky dlouhodobé spolupráci s klienty. Předvídáme jejich potřeby, šetříme čas a oni se k nám v 93% opakovaně vrací.

napsali o nás

Plánujete vývoj aplikace?

Kontaktujte nás

Jaké další produkty umíme nabídnout?

Poptávka odeslána

Děkujeme za odeslání.
Brzy Vás budeme kontaktovat.

Zpět na homepage