Řešení pro HR

Personalistika není věc, kterou děláte. Je to věc, díky které vaše firma vůbec existuje.

Vývoj mobilních a webových aplikací pro HR, nábor, personalistiku a řízení lidských zdrojů

Nábor a hledání správných zaměstnanců

To je dnes ještě důležitější než akvizice nových zákazníků. Personalistika a celé řízení lidských zdrojů hraje klíčovou roli pro váš business, v ideálním případě podpoří růst, stabilitu i hodnotu celé vaší značky.

Hledání a recruiting ideálních kandidátů se odvíjí od toho, co si potenciální zájemci o vaší firmě vlastně myslí. Nikdo už neodpovídá na pozice bez toho, že by se zajímal o pracovní prostředí v dané firmě nebo o osobní zkušenosti zaměstnanců. Všimli jste si, jak se objevují weby s hodnocením zaměstnavatelů, například Atmoskop nebo Glassdoor? A víte, co se tam píše o vás?

HR nepodceňujte v žádné jeho fázi

Dbejte na svou image a způsoby upoutání pozornosti kandidátů, jejich nábor, adaptaci, růst i odcházení. Software jako mobilní aplikace nebo webová stránka vám mohou skvěle posloužit ke snižování fluktuace nebo k zvyšování loajálnosti zaměstnanců, nemluvě o tom, že se postarají o většinu rutinní, nudné administrativy a váš personalista bude mít více prostoru starat se o spokojenost celého týmu, namísto ručního vyplňování formulářů a reportů.

Pojďme si říct více
Our killer skillset

S čím vším máme v Pixelmate zkušenosti?

Prémiové náborové stránky
Základním prvkem správného náboru je oslovení těch nejlepších talentů na trhu. K tomu potřebujete profesionálně zpracovanou náborovou stránku, jelikož podle ní se dle výzkumů rozhoduje 78% zájemců o práci. Ale personalistika vyžaduje mnohem více.
Sdílení vědomostí napříč týmy
Využijte naplno synergii vašeho týmu a dovolte jim sdílet zkušenosti, které časem získali. Je přeci zbytečné, aby objevovali objevené, nebo zdlouhavě obvolávali zkušenější kolegy, když mohou vše najít v přehledném systému.
Vnitropodnikové HR systémy
Ušetříme vašim personalistům stovky hodin neproduktivní práce a necháme je dělat to, co je podstatou jejich práce - pečovat o vaše zaměstnance. Kromě inovace HR procesů dodáváme také:
  • Systém pro správu složek zaměstnanců
  • Náborový systém se správou kandidátů
  • Firemní sociální síť
Analýza a řešení fluktuace pracovníků
Fluktuaci je potřeba řešit už před vznikem jakýchkoliv problémů. Umíme na základě historických dat analyzovat její důvody a navrhnout preventivní opatření. Náklady na častou výměnu zaměstnanců jsou vyšší, než si umíte představit.
Zrychlení onboardingu a interních školení
Nahrazujeme školitele moderním IT systémem. Pokud máte dobře a moderně zvládnutý onboarding, ušetříte až 90% času oproti nudným školením. Nový zaměstnanec prostě začne pracovat a aplikace ho naučí vše potřebné postupně sama.
Nezávazná konzultace
k vašemu projektu.
Rezervace termínu

Existují 3 věci, díky kterým nás klienti doporučují nejčastěji

Rychlost & flexibilita

Vyrostli jsme na startupech, které se mění takřka každý den a vyžadují maximální rychlost a flexibilitu. Na 91% e-mailů odpovíme do 40 minut.

Kvalita

To nejlepší řešení je u nás standard. Potvrzují to 5hvězdičková hodnocení na největším srovnávači vývojářských agentur Clutch.co a krásně napsaná osobní doporučení.

Orientace na business

Z průzkumu u našich klientů vyplynulo, že si z 95% nejvíce cení naší orientace na business. Šetříme čas, vyděláváme peníze a řešíme problémy.

Naše hodnoty
01

Spolehlivost

Co slíbíme, to do posledního pixelu splníme. Náš tým proaktivně směřuje celý projekt k úspěchu a obzvlášť plnění termínů bereme smrtelně vážně.

02

Lidský přístup

Nenudíme nikoho technickými výrazy, chceme se bavit lidsky. Rozumíme businessu, a abychom neztráceli čas, pravdu servírujeme na rovinu.

03

Inovace

Kdo neinovuje, zaniká. Víme to, nechceme umírat, tak neustále inovujeme, experimentujeme a zdokonalujeme se.

04

Spolupráce

Skvělou vývojářskou agenturou jsme jen díky dlouhodobé spolupráci s klienty. Předvídáme jejich potřeby, šetříme čas a oni se k nám v 93% opakovaně vrací.

napsali o nás

Plánujete vývoj aplikace?

Kontaktujte nás

Jaké další produkty umíme nabídnout?

Poptávka odeslána

Děkujeme za odeslání.
Brzy Vás budeme kontaktovat.

Zpět na homepage