pixelmate.cz
Řešení pro HR

Personalistika není věc, kterou děláte. Je to věc, díky které vaše firma vůbec existuje.

Vývoj mobilních a webových aplikací pro HR, nábor, personalistiku a řízení lidských zdrojů

Nábor a hledání správných zaměstnanců

To je dnes ještě důležitější než akvizice nových zákazníků. Personalistika a celé řízení lidských zdrojů hraje klíčovou roli pro váš business, v ideálním případě podpoří růst, stabilitu i hodnotu celé vaší značky.

Hledání a recruiting ideálních kandidátů se odvíjí od toho, co si potenciální zájemci o vaší firmě vlastně myslí. Nikdo už neodpovídá na pozice bez toho, že by se zajímal o pracovní prostředí v dané firmě nebo o osobní zkušenosti zaměstnanců. Všimli jste si, jak se objevují weby s hodnocením zaměstnavatelů, například Atmoskop nebo Glassdoor? A víte, co se tam píše o vás?

HR nepodceňujte v žádné jeho fázi

Dbejte na svou image a způsoby upoutání pozornosti kandidátů, jejich nábor, adaptaci, růst i odcházení. Software jako mobilní aplikace nebo webová stránka vám mohou skvěle posloužit ke snižování fluktuace nebo k zvyšování loajálnosti zaměstnanců, nemluvě o tom, že se postarají o většinu rutinní, nudné administrativy a váš personalista bude mít více prostoru starat se o spokojenost celého týmu, namísto ručního vyplňování formulářů a reportů.

Pojďme si říct více
Our killer skillset

S čím vším máme v Pixelmate zkušenosti?

Prémiové náborové stránky
Základním prvkem správného náboru je oslovení těch nejlepších talentů na trhu. K tomu potřebujete profesionálně zpracovanou náborovou stránku, jelikož podle ní se dle výzkumů rozhoduje 78% zájemců o práci. Ale personalistika vyžaduje mnohem více.
Sdílení vědomostí napříč týmy
Využijte naplno synergii vašeho týmu a dovolte jim sdílet zkušenosti, které časem získali. Je přeci zbytečné, aby objevovali objevené, nebo zdlouhavě obvolávali zkušenější kolegy, když mohou vše najít v přehledném systému.
Vnitropodnikové HR systémy
Ušetříme vašim personalistům stovky hodin neproduktivní práce a necháme je dělat to, co je podstatou jejich práce - pečovat o vaše zaměstnance. Kromě inovace HR procesů dodáváme také:
  • Systém pro správu složek zaměstnanců
  • Náborový systém se správou kandidátů
  • Firemní sociální síť
Analýza a řešení fluktuace pracovníků
Fluktuaci je potřeba řešit už před vznikem jakýchkoliv problémů. Umíme na základě historických dat analyzovat její důvody a navrhnout preventivní opatření. Náklady na častou výměnu zaměstnanců jsou vyšší, než si umíte představit.
Zrychlení onboardingu a interních školení
Nahrazujeme školitele moderním IT systémem. Pokud máte dobře a moderně zvládnutý onboarding, ušetříte až 90% času oproti nudným školením. Nový zaměstnanec prostě začne pracovat a aplikace ho naučí vše potřebné postupně sama.
Probereme, jak je možné inovovat HR u vás ve firmě?
objednat konzultaci

Existují 3 věci, díky kterým nás klienti doporučují nejčastěji

Rychlost & flexibilita

Vyrostli jsme na startupech, které se mění takřka každý den a vyžadují maximální rychlost a flexibilitu. Na 91% e-mailů odpovíme do 40 minut.

Kvalita

To nejlepší řešení je u nás standard. Potvrzují to 5hvězdičková hodnocení na největším srovnávači vývojářských agentur Clutch.co a krásně napsaná osobní doporučení.

Orientace na business

Z průzkumu u našich klientů vyplynulo, že si z 95% nejvíce cení naší orientace na business. Šetříme čas, vyděláváme peníze a řešíme problémy.

Naše hodnoty
01

Spolehlivost

Co slíbíme, to do posledního pixelu splníme. Náš tým proaktivně směřuje celý projekt k úspěchu a obzvlášť plnění termínů bereme smrtelně vážně.

02

Lidský přístup

Nenudíme nikoho technickými výrazy, chceme se bavit lidsky. Rozumíme businessu, a abychom neztráceli čas, pravdu servírujeme na rovinu.

03

Inovace

Kdo neinovuje, zaniká. Víme to, nechceme umírat, tak neustále inovujeme, experimentujeme a zdokonalujeme se.

04

Spolupráce

Skvělou vývojářskou agenturou jsme jen díky dlouhodobé spolupráci s klienty. Předvídáme jejich potřeby, šetříme čas a oni se k nám v 93% opakovaně vrací.

napsali o nás

Ozvěte se nám

Pojďme se sejít nad šálkem dobré kávy

Jaké další produkty umíme nabídnout?

Poptávka odeslána

Děkujeme za odeslání.
Brzy Vás budeme kontaktovat.

Zpět na homepage

Sjednejte si nezávaznou konzultaci.

Chci konzultaci close