pixelmate.cz

Poradenství v IT

ceska televize samsung bosch homecredit cemix
Členů teamu

45+

Let zkušeností

6+

Spokojených klientů

230+

Služby

S čím Vám můžeme pomoci?

Navrhujeme architektury projektů

Píšeme projektové dokumentace se zaměřením na efektivitu a ziskovost v online prostředí.

Řídíme malé i velké projekty

Náš interní tým dokáže uřídit malý, začínající projekt, ale i velkou aplikaci v hodnotě milionů.

Pomáháme aplikacím a webům k ziskovosti

Specializujeme se na poradenství v oblasti funkčnosti a ziskovosti online projektů. Máme zkušenosti a rádi se o ně podělíme.

Jsme technologický support

Umíme se na Váš projekt podívat z odborného pohledu a nastavit efektivní řešení na míru.

S kým tvoříme

Jak o nás mluví naši klienti?

Společnost Pixelmate jsme vybrali pro realizaci jednoho z našich projektů pro děti na základě výběrového řízení a byli jsme velmi mile překvapeni po všech stránkách: profesionalita, rychlost, kvalita práce, preciznost a v neposlední řadě vstřícná a spolehlivá komunikace společnosti Pixelmate udělala z vývoje aplikace příjemný zážitek. Těšíme se na případnou další spolupráci.

Štěpánka Sunková
Kreativní producentka, Centrum dramaturgie nových médií, ČT

S Pixelmate spolupracujeme již delší dobu na vývoji mobilních aplikací pro motoristické závody ve 14 zemích po celém světě. Jsme moc rádi, že jsme našli kvalitního a hlavně spolehlivého partnera, se kterým můžeme počítat do budoucna. Děkujeme.

John Vanderpool
Pole Position Travel

Tým Pixelmate je vysoce profesionální a byl s námi v neustálém kontaktu během celého procesu vývoje. Zároveň byli velmi trpěliví vzhledem k našim požadavkům a změnám během celého projektu. Vždy nám pomohli při hledání správných řešení pro náš projekt. Díky kvalitnímu zákaznickému servisu je naše celková zkušenost s Pixelmate velmi dobrá. Bylo nám potěšením s vámi pracovat a určitě vás budeme opět poptávat.

Veronika Larsen
Zakladatelka a generální ředitelka, Smart Touch Entertainment s.r.o

Je to opravdu skvělý pocit, když vidím, jak se můj sen stává skutečností díky úžasným lidem z Pixelmate.

Martin Svátek
CEO, Dobrey

Vynikající servis a spolupráce, ochota a vstřícnost. Nadále spolu spolupracujeme při vývoji aplikace GoBikers. Musím také vyzdvihnout grafickou práci studia. Děkuji Vám a těším se i nadále na spolupráci s Vámi. Vřele Vás komukoliv doporučím.

David Javornický
GoBikers

Hledali jsme firmu pro vývoj vnitrofiremní aplikace, tato firma dala nejlepší nabídku z 11ti oslovených. Během 7 týdnů byla aplikace hotová, doladěná, plně funkční, vše proběhlo v naprostém pořádku, děkujeme.

Zdeněk Kukula
O.S.E. Security Consulting, s.r.o.

Vaše firma měla na starosti grafický návrh včetně specifikace UX rozhraní pro nové webové stránky muzea. Spolupráce byla profesionální a efektivní, všechny závazky byly v řádném termínu beze zbytku dodrženy. Webové stránky se neustále rozvíjejí a upravují, jsme proto rádi, že máme Vaši podporu i po jejich spuštění. Je pro nás důležité, že máme spolehlivé partnery, jako jste Vy.

Ing. Martin Souček Ph. D.
Projektant informačních systémů NM, Národní Muzeum

Milý týme Pixelmate, jsme přesvědčeni, že Tvoje činnost na tvorbě a správě webu hraje významnou roli v rámci celého projektu a ulehčila tak start podnikání už spoustě lidem. Navíc nové kreativní návrhy, které přicházejí z Tvojí strany, vedou k dalšímu a neustálému rozvoji tohoto skvělého webu. Naši klienti tak mohou pracovat s webem ještě rychleji, snadněji a využívat více služeb, jak doposud. Velký dík a těšíme se na další spolupráci.

Petr Mála
ZalozFirmuOnline.cz

Už na prvních jednáních jsme našli společnou řeč a ta nám trvala až do konce. Vaše “zapálení” do práce a rychlost byla pro nás velkým překvapením, a byť byly naše termíny skoro nereálné, vše se podařilo ve špičkové kvalitě a to dokonce včetně nových reklamních předmětů (brožury, návrh designu stánku, apod.). Chtěl bych Vám a celému týmu tedy tímto moc poděkovat za vaší profesionální práci a těším se na další projekty s vámi.

Lukáš Chalupa
Purchasing Manager, projekt Accur8Vision pro společnost TACTICAWARE, s.r.o.

Spolupráce s vámi byla nejen opravdu velmi rychlá, efektivní a naprosto profesionální, ale i skutečně příjemná. Oceňujeme také váš styl, s jakým jste zvládli na jednu stranu vyhovět našim představám a na druhou stranu odolat našim vrtochům. Na základě této spolupráce mám vyloženě chuť na další společný projekt, který podpoří naše podnikání. Služby týmu Pixelmate velmi rádi doporučíme, vzhledem k vašemu dalšímu, již rozjížděnému projektu s naší partnerskou organizací, o tom není pochyb.

Jan Marek
Jednatel společnosti, Česká cesta, s.r.o.
Názor našeho architekta

A jak se na vývoj aplikací koukáme my?

"Vytvářet software je podobné jako stavět dům. Pokud chcete, aby byl dům stabilní, dobře promyšlený, efektivní a splnil všechny Vaše požadavky, potřebujete projektovou dokumentaci. Stejné to je i při návrhu software. Mou prací je navrhovat software, který bude navržen efektivně, stabilně, uživatelsky přívětivě a bude počítat s dalším rozvojem do budoucna. Klienti, kteří k nám přichází od konkurence, oceňují hlavně schopnost koukat se na vývoj software očima investora. Naším úkolem je provádět klienty vývojem projektu tak, aby se vyhnuli prodražování, posunu termínů a vyvarovali se častých chyb."

tomas rybensky
Ondra Architekt webových a mobilních aplikací
Naše hodnoty

Čím se řídíme?

01
Spolehlivost
02
Lidský přístup
03
Neustálá inovace
04
Dlouhodobá spolupráce
why us
Míra Art director

Ozvěte se nám

Pojďme se sejít nad šálkem dobré kávy

Poptávka odeslána

Děkujeme za odeslání.
Brzy Vás budeme kontaktovat.

Zpět na homepage

Sjednejte si nezávaznou konzultaci.

Chci konzultaci close