Skip to main content
StartupyŽivot v Pixelmate

Matyáš to v rozhovoru pro CzechStartups vystihl

Sdílejte článek

Proč jen nevyvíjíme weby, ale stavíme komplexní digitální inovace? Čtěte v rozhovoru

V rozhovoru pro CzechStartups.org vysvětlujeme, proč je pro nás nejdůležitější úspěch klienta a jeho digitálního produktu.

Když dáváme rozhovory médiím, snažíme se v první řadě vysvětlovat, že nevyvíjíme jen kusy kódu, ale že jsme továrnou na úspěšné produkty se vším, co k tomu patří. Krásně to je vidět v tomto rozhovoru pro CzechStartups.Org:

 

Matyáši, řekněte nám, proč je Pixelmate jiný než ostatní firmy, které pomáhají firmám vyvíjet aplikace a budovat produkty? Co je ta zmíněná „přidaná hodnota“ projektu?

Klienti si na nás nejvíce cení komplexnosti, se kterou k projektům přistupujeme. Uvědomili jsme si totiž, že pouhé vytvoření aplikace nezaručuje její úspěch. A my potřebujeme spolupracovat na úspěšných projektech, na tom závisí náš růst. Naši klienti většinou potřebují inovovat, získat velký počet uživatelů, konkurenční výhodu nebo potřebují zefektivnit svojí firmu a je přirozené, že se ve světě digitálu a moderních technologií neorientují. My inovacemi žijeme, neustále se vzděláváme, pracujeme na velkých projektech pro mezinárodní firmy, stavíme často velmi úspěšné appky. Rádi se podílíme o své zkušenosti, které jsme schopni vtisknout do klientských projektů. Takže nejsme “jen” vývojáři aplikací, ale stavíme kompletní online projekty včetně jejich business modelu a strategie pro úspěšný růst.

 

Více čtěte v celém rozhovoru.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s ostatními

Přečtěte si také...

Plánujete vývoj aplikace?

Kontaktujte nás