pixelmate.cz

Hodně pracujeme. Hodně se bavíme

10.07.2019

Africké přísloví praví: „Jestli chcete jít rychle, běžte sami. Jestli chcete dojít daleko, běžte s někým."My chceme dojít co nejdál a rozhodně ne sami. Podnikli jsme za minulý týden pár aktivit, abychom stmelili tým před tím, než se rozutečeme k mořím a rybníkům.

"Hýčkání se" nám není cizí. Naopak. Děláme všechno proto, abychom se ve volných chvilkách cítili fajn a zvládli pořádně zabrat, až dojde na lámání chleba. Výtečná káva je pro nás na denním pořádku. Středeční snídaně se staly příjemným ranním rituálem v půlce týdne, díky kterému se člověk těší do práce vždy o krapet víc. Vždyť na něj čeká výtečná bageta, croissant, závin a spousta dalších dobrých věcí.

O týmových snídaních rozhodně nepíšeme poprvé. A nejspíš ani naposled ( ͡° ͜ʖ ͡°). 

 

A ta zmrzlina? Mňam! Díky ní se na okamžik cítíme jako v Itálii, hlavně teď v létě. U mě zatím na plné čáře vede kokosovo-mandlová, ale každý tu má toho svého zmrzlinového favorita.

Kromě toho, že pravidelně odměňujeme naše chuťové pohárky, tak se čas od času rozhodneme a vyrazíme si užít dávku nevšední zábavy mimo office. Začátek června se nám podařilo vyjet na motokáry do Radotína, a byla to panečku jízda!

Třicetistupňové vedro, rychlost a šílené zatáčky nejsou pro každý žaludek. Ten jsme si museli spravit o dva dny později :). V pátek jsme zagrilovali u nás na terase, kde jsme se všem těm krkolomným zatáčkám jenom smáli.

Těšíte se, co podnikneme příště? Dáme vědět, tak nás sledujte na FB! 

Přečtěte si také...

Poptávka odeslána

Děkujeme za odeslání.
Brzy Vás budeme kontaktovat.

Zpět na homepage

Sjednejte si nezávaznou konzultaci.

Chci konzultaci close