Jak to vidíme my.

Věříme, že jsou moderní technologie budoucností a jsme rádi, že jsme toho součástí. Weby, aplikace i design stavíme s vášní a díky tomu jsou projekty od nás často tak úspěšné. Není nic lepšího, než když se z našich klientů postupně stávají partneři, společně se inspirujeme a doprovázíme na cestě za velkými věcmi.

Hodnoty, kterými se zavazujeme

Spolehlivost

Abychom mohli klidně spát, musíme mít vše v pořádku. Zkrátka je na nás spoleh. Co tím přesně myslíme? Pravidelnou komunikaci, dostupnost, férovost, dochvilnost. Co slíbíme, splníme, tečka.

Partnerství

Obklopujeme se lidmi, kteří nás inspirují, a se kterými rosteme. Věříme, že pokud budeme společně mířit na Měsíc, skončíme minimálně ve hvězdách :-)

Kvalita

Ke všemu, co pro vás děláme, přistupujeme tak, jako bychom to dělali sami pro sebe. Proto se obklopujeme nejlepšími programátory a designéry v oboru. Kvalitu stvrzujeme zárukami a garancemi.

2008

Rok, kdy to oficiálně začalo

2015

V květnu 2015 jsme spustili 150. projekt

35%

35% našich klientů je ze zahraničí

12+

12+ členná posádka

Koho byste měli znát

Matyáš Mandík

To je ten přes techniku

Tereza Tomišková

Šteluje kampaně

Tomáš Novotný

Drží u nás kasu

Shane Wilson

Reprezentuje nás v zahraničí

Vrstva 1

,,Nejvíc mě tu baví, že to co děláme je krásný a prostě to funguje"

Markeťačka Terka

Vrstva 1

,,Nejvíc mě tu baví, že si v práci nepřijdu jako v práci☺"

Programátor Michal

Vrstva 1

,,Pixelmate je moje druhá rodina, kam se chodím realizovat a bavit"

Designér Adam

Vrstva 1

„Když jsem nastupoval do Pixlu, bylo nás pět. No jsem tu teprve 10 měsíců a je nás dvanáct, hustý.“

Ondra Android developer

Vrstva 1

V Pixlu mi dali příležitost jako čerstvé absolventce, neptali se na životopis, prostě jsme si sedli.

Verča z obchodu

Odkud jsme?

Najdete nás v příjemném prostředí Prahy 4 Nusle. Sídlíme v klidné vilové čtvrti blízko parku Jezerka se skvělou dopravní dostupností. Pokud nás pojedete navštívit autem, zaparkujete bez problému před domem. Pokud se vydáte MHD, kousíček od nás je autobusová i tramvajová zastávka. Jestli vám nevadí procházka, z metra Pankrác je to asi 10 minut klidnou chůzí. V našich kancelářích se cítíme jako doma, na zahradě pořádáme pravidelně grilovačky, na které vás zveme. V prostorné a vybavené kuchyni si zase občas uvaříme nějakou tu dobrotu. Co si u nás ale klienti pochvalují nejvíce? Kávu! :) Máme totiž skvělý kávovar, který umí dokonce i latté. Tak neváhejte a stavte se za námi kdykoliv.

Praha 4 Nusle

Něco málo z historie.

Rosteme jako z vody a začínáme si uvědomovat, že tam, kde pracujeme nám musí být skvěle, takže jsme se přemístili blíž k lesům a rybníkům ☺

Blogujeme Staňte se součástí skvělého týmu