Building products
for digital world

Vyvíjíme mobilní aplikace na zakázku

reference-1 reference-2 reference-3 reference-4 reference-5 reference-6
ceska televize deloitte bosh homecredit cemix
Členů teamu

45+

Let zkušeností

6+

Spokojených klientů

230+

Služby

S čím Vám můžeme pomoci?

Vyvíjíme mobilní aplikace na míru

Rádi pomůžeme s vývojem mobilní aplikace. Vyhledáváme dlouhodobé spolupráce, vítáme technicky náročná řešení.

Pomáháme start-upům

Specializujeme se na pomoc start-upům. Vytvořili jsme několik desítek start-upů, máme zkušenost, co funguje a co ne.

Vytváříme projekty na klíč

Dodáváme projekty na klíč. Od návrhů řešení přes architekturu a design až po programování, testování a provoz.

Programujeme dílčí části i celé systémy

Jsme flexibilní. Umíme doplnit Váš tým programátorů i navrhnout a kompletně zrealizovat obsáhlý systém.

S kým tvoříme

Jak o nás mluví naši klienti?

Společnost Pixelmate jsme vybrali pro realizaci jednoho z našich projektů pro děti na základě výběrového řízení a byli jsme velmi mile překvapeni po všech stránkách: profesionalita, rychlost, kvalita práce, preciznost a v neposlední řadě vstřícná a spolehlivá komunikace společnosti Pixelmate udělala z vývoje aplikace příjemný zážitek. Těšíme se na případnou další spolupráci.

Štěpánka Sunková
Kreativní producentka, Centrum dramaturgie nových médií, ČT

S Pixelmate spolupracujeme již delší dobu na vývoji mobilních aplikací pro motoristické závody ve 14 zemích po celém světě. Jsme moc rádi, že jsme našli kvalitního a hlavně spolehlivého partnera, se kterým můžeme počítat do budoucna. Děkujeme.

John Vanderpool
Pole Position Travel

Tým Pixelmate je vysoce profesionální a byl s námi v neustálém kontaktu během celého procesu vývoje. Zároveň byli velmi trpěliví vzhledem k našim požadavkům a změnám během celého projektu. Vždy nám pomohli při hledání správných řešení pro náš projekt. Díky kvalitnímu zákaznickému servisu je naše celková zkušenost s Pixelmate velmi dobrá. Bylo nám potěšením s vámi pracovat a určitě vás budeme opět poptávat.

Veronika Larsen
Zakladatelka a generální ředitelka, Smart Touch Entertainment s.r.o

Je to opravdu skvělý pocit, když vidím, jak se můj sen stává skutečností díky úžasným lidem z Pixelmate.

Martin Svátek
CEO, Dobrey

Vynikající servis a spolupráce, ochota a vstřícnost. Nadále spolu spolupracujeme při vývoji aplikace GoBikers. Musím také vyzdvihnout grafickou práci studia. Děkuji Vám a těším se i nadále na spolupráci s Vámi. Vřele Vás komukoliv doporučím.

David Javornický
GoBikers

Hledali jsme firmu pro vývoj vnitrofiremní aplikace, tato firma dala nejlepší nabídku z 11ti oslovených. Během 7 týdnů byla aplikace hotová, doladěná, plně funkční, vše proběhlo v naprostém pořádku, děkujeme.

Zdeněk Kukula
O.S.E. Security Consulting, s.r.o.

Vaše firma měla na starosti grafický návrh včetně specifikace UX rozhraní pro nové webové stránky muzea. Spolupráce byla profesionální a efektivní, všechny závazky byly v řádném termínu beze zbytku dodrženy. Webové stránky se neustále rozvíjejí a upravují, jsme proto rádi, že máme Vaši podporu i po jejich spuštění. Je pro nás důležité, že máme spolehlivé partnery, jako jste Vy.

Ing. Martin Souček Ph. D.
Projektant informačních systémů NM, Národní Muzeum

Milý týme Pixelmate, jsme přesvědčeni, že Tvoje činnost na tvorbě a správě webu hraje významnou roli v rámci celého projektu a ulehčila tak start podnikání už spoustě lidem. Navíc nové kreativní návrhy, které přicházejí z Tvojí strany, vedou k dalšímu a neustálému rozvoji tohoto skvělého webu. Naši klienti tak mohou pracovat s webem ještě rychleji, snadněji a využívat více služeb, jak doposud. Velký dík a těšíme se na další spolupráci.

Petr Mála
ZalozFirmuOnline.cz

Už na prvních jednáních jsme našli společnou řeč a ta nám trvala až do konce. Vaše “zapálení” do práce a rychlost byla pro nás velkým překvapením, a byť byly naše termíny skoro nereálné, vše se podařilo ve špičkové kvalitě a to dokonce včetně nových reklamních předmětů (brožury, návrh designu stánku, apod.). Chtěl bych Vám a celému týmu tedy tímto moc poděkovat za vaší profesionální práci a těším se na další projekty s vámi.

Lukáš Chalupa
Purchasing Manager, projekt Accur8Vision pro společnost TACTICAWARE, s.r.o.

Spolupráce s vámi byla nejen opravdu velmi rychlá, efektivní a naprosto profesionální, ale i skutečně příjemná. Oceňujeme také váš styl, s jakým jste zvládli na jednu stranu vyhovět našim představám a na druhou stranu odolat našim vrtochům. Na základě této spolupráce mám vyloženě chuť na další společný projekt, který podpoří naše podnikání. Služby týmu Pixelmate velmi rádi doporučíme, vzhledem k vašemu dalšímu, již rozjížděnému projektu s naší partnerskou organizací, o tom není pochyb.

Jan Marek
Jednatel společnosti, Česká cesta, s.r.o.
Názor šéfa vývoje

A jak se na vývoj aplikací koukáme my?

"Vývoj mobilních aplikací je pro nás v Pixelmate zásadní a srdeční záležitostí. Baví nás, když můžeme z mlhavé myšlenky vytvořit projekt, který používají stovky tisíc uživatelů každý den. Spokojený klient je pro nás nejen skvělou vizitkou, ale také partnerem, se kterým můžeme projekt rozvíjet a posouvat dlouhodobě. Chceme se spojovat se zajímavými lidmi a neustále posouvat hranice nejmodernějšího vývoje a krásného designu."

pavel jelinek
Pavel Šéf mobilního vývoje
Naše hodnoty

Čím se řídíme?

01
Spolehlivost
02
Lidský přístup
03
Neustálá inovace
04
Dlouhodobá spolupráce
why us
Míra Art director
Ozvěte se nám

Pojďme se sejít na kávě

(Máme ji fakt dobrou - 100% arabica)

Poptávka odeslána

Děkujeme za odeslání.
Brzy Vás budeme kontaktovat.

Zpět na homepage

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Další informace V pořádku